To oni są opowiedzialni za muzyczną oprawę imprez w naszym klubie. Poznaj ich lepiej.

 


Dj Croolyk(exclisive rezydent)

Lubiany przez klubowiczy pierwszy rezydent klubu. Obecnie co jakiś czas pojawia się za konsoletą by ponownie porwać do zabawy cały klub. Swoją charyzmą i poczuciem humoru szybko zdobywa uznanie publiki i ma z nią bardzo dobry kontakt. To sprawia, że wszystkie imprezy z jego udziałem zyskują miano niezapomnianych i często wraca się do nich myślami.

 

 

 

Dj Tady

Rezydent i właściciel klubu w jednej osobie od samego początku dba o muzyczną i techniczną stronę klubu. To dzięki niemu sprzęt zgromadzony w Acapulco niczym nie odbiega od światowych standardów i stale jest modernizowany. Jego muzyczne gusta są naprawdę szerokie i nie raz potrafi zaskoczyć doborem i znajomością nagrań od disco polo po najcięższcze gatunki house czy techno. To sprawia, że za sterami klubu budzi się do życia jako energetyczna bomba, która nie raz rozpala do czerwoności parkiet.

 

 

Dj H@ker

Najmłodszy nabytek klubu Acapulco. Z klubem związany jest od kliku lat ale dopiero od roku regularnie zagrzewa wszystkich do zabawy w klubie. Bliskie są mu klimaty trance, elektro i house, z którymi zetknął się na początku przygody z graniem w klubach. Ciągle doskonaląc swoje umiejętności poszerza muzyczne hotyzonty i stara się zdobyć uznanie publiczności.